NEDEN BİZ?

FİLİKA İNTERNET VE İLETİŞİM HİZMETLERİ A.Ş., bireysel ev kullanıcıları, ofis ve fabrikaların kullanımına yönelik internet ihtiyacını fiber kabloya alternatif olarak kablosuz iletişim teknolojisi ile karşılamak amacıyla kurulmuş ve Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) tarafından "İnternet Servis Sağlayıcısı" (İSS) olarak yetkilendirilmiş bir teknoloji firmasıdır. Altyapımızda her türlü olumsuz hava koşullarında test edilen dünyanın en iyi kablosuz iletişim teknolojisine sahip cihazlar kullanılmakta olup, profesyonel network sistemleri ile entegre edilmiştir. Hizmetimizi Türkiye çapında yaygınlaştırmak için yeni altyapı ve şube çalışmalarımız hızlı bir şekilde devam etmektedir. Aynı zamanda tüm Türkiye'de; birbirini gören ek bina, fabrika, şube, depo, şantiye vb. yapılar arasında kablosuz iletişim projelendirmelerini anahtar teslimi gerçekleştiriyoruz.

ERİŞİLEBİLİRLİK

Telefon veya e-posta ile bize her zaman hızlı ve kolay ulaşırsınız. 0(850)4337711 numaralı telefon hattımıza sesli yada info@filika.net.tr e-posta adresimize yazılı olarak taleplerinizi iletebilirsiniz..

PROFESYONEL ALTYAPI

İnternet altyapımızda ve kablosuz erişim projelerinizde sorun yaşamamanız için her türlü olumsuz koşullarda test edilen üst düzey cihaz ve network ekipmanları kullanırız.